Anasayfa AVM Haber Güncel Gebze’nin İlk ve Tek Alışveriş Merkezi Gebze Center Eylül Ayında Açılıyor.
Pazar, 13 Haz 2021

Designed By:
DETAY SYS

AVMLİNK VİTRİN

Reklam
Gebze’nin İlk ve Tek Alışveriş Merkezi Gebze Center Eylül Ayında Açılıyor.
Avm Haber
Pazar, 05 Eylül 2010 14:19

Doğuş Grubu bünyesinde hizmet veren Doğuş Gayrimenkul, Gebze’de bölgenin ilk ve tek alışveriş merkezi olan Gebze Center’ı Eylül ayında açmaya hazırlanıyor.

 

 

Doğuş Gayrimenkul, Gebze Center Alışveriş Merkezi’ni, Eylül ayında hizmete açmaya hazırlanıyor. 185 milyon dolarlık yatırımla gerçekleştirilen, Gebze’deki ilk ve tek alışveriş merkezi aynı zamanda 1500 kişiye de istihdam sağlıyor olacak. Yaklaşık 140 bin metrekare inşaat, 55 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan Gebze Center’ın kiralama ve yönetimi Jones Lang LaSalle tarafından yürütülüyor.


Doğuş Gayrimenkul tarafından inşaatına 2008 yılının Ağustos ayında başlanan Gebze Center, bölge ve civarına hem ekonomik hem de sosyal açıdan değer katacak. Eylül ayında açılacak olan Gebze Center bölgede bulunmayan pek çok markayı da Gebzeli’lerle tanıştırmış olacak.

 

Şehir merkezine olan yakınlığı, kolay erişilebilirliği sayesinde bölgenin en önemli çekim noktası ve sosyal/eğlence merkezi olma potansiyeli taşıyan Gebze Center’da, civardaki yoğun genç nüfus göz önüne alınarak eğlence alanlarına ayrıca önem verildi.

Kiralanabilir alanın yüzde 12 ‘lik kısmı; go-kart, buz pisti, sinema, bowling ve çocuk oyun alanı gibi çekim gücünü yükseltecek zengin alternatiflerden oluşturuldu. Yaklaşık 6.200 metrekarelik eğlence alanı ile bölgenin önemli bir ihtiyacına cevap verecek olan Gebze Center’da ziyaretçilerin vakitlerini dolu dolu geçirmesi hedefleniyor.

Ulusal ve uluslararası pazarda tanınmış markaların aynı çatı altında toplanması hedeflenerek projelendirilen Gebze Center’da hipermarket olarak TESCO-KİPA (10.500 m2), yapı market olarak KOÇTAŞ (7.600 m2), elektronik market olarak ise TEKNOSA (2.800 m2) yer alıyor. Gebze Center ziyaretçilerine; giyimden gıdaya, hediyelik eşyadan ev gereçlerine, mobilyadan kırtasiyeye, mücevherden kozmetiğe, beyaz eşyadan tekstile kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, 140’ın üzerinde mağaza ile geniş bir ürün yelpazesi ve alışveriş çeşitliliği sunuyor.

 

 

Yorum ekle