Anasayfa AVM Etkinlik AVM Etkinlik Ramazan Neşesi Zafer Plaza'da
Pazar, 13 Haz 2021

Designed By:
DETAY SYS

AVMLİNK VİTRİN

Reklam
Ramazan Neşesi Zafer Plaza'da
Salı, 01 Temmuz 2014 22:46

11 ayın sultanı Ramazanın bereketli iftar sofraları, Tophanenin tarihi Ramazan Top atışı eşliğinde ay boyunca  Zafer Plaza’da  misafirlerini beklerken, Ramazan ayına özel olarak düzenlenen çalışma saatleri ile daha uzun alışveriş keyfi ve eğlence bir arada... 28 Haziran-27 Temmuz  tarihleri arasında açılış : 11:00 Kapanış 23:00


Ramazan ayı boyunca kapılarını saat 11:00’de açacak olan Zafer Plaza,  ziyaretçilerine gece 23:00’e kadar hizmet veriyor. Ulusal ve dünya markalarından oluşan 120 mağazası ve on binlerce ürün seçeneğini bir arada sunan Zafer Plaza, Ramazan’a özel saat düzenlemesi ile alışveriş keyfine ara vermiyor.

 

İftar sofralarında paylaşılan lezzetli tatlar ve keyifli sohbetler; Zafer Plaza Fast Food Katı'nda…

Zafer Plaza’da Geleneksel Ramazan lezzetleriyle donatılmış iftar sofraları, Tophane’den atılacak tarihi iftar topunun en yakın ve canlı sesiyle konforlu yeme içme alanları ve 7 farklı teras seçeneğiyle huzur ve lezzete dönüşüyor.

Ramazan süresince; Eski günlere çağıran Fasıl eğlencesinden, Geçmişi hatırlatan Kavuklu&Pişekar'a, Çocukların Gözdesi İbiş'le kukla gösterisinden, Bursa'nın Simgesi Canlı Karagöz'e  kadar tüm eğlenceli aktiviteler Zafer Plaza ziyaretçilerini bekliyor...

Zafer Plaza'da eski gelenekler Osmanlı Şerbeti, Macun ve Ramazan Şekeri ile yeniden canlanıyor.

Ramazanın Neşesi Tam Puan'dan Hediyesi

Ramazan ayında 28 Haziran-27 Temmuz  tarihleri arasında Zafer Plaza’daki mağazalardan Tam Puan Kart ile her gün 125 TL’lik alışveriş yapan ilk 30 kişi çok şanslı!

Zafer Plaza'da bulunan cafe ve restaurantlardan iftar menüleri, Budo'dan Büyükada Seyati ve Cinetech'ten Sinema Biletleri hediye!


 

Yorum ekle