Anasayfa AVM Etkinlik AVM Etkinlik Cumhuriyet Bayramı'nda Novada Söke Çok Renkli
Pazar, 13 Haz 2021

Designed By:
DETAY SYS

AVMLİNK VİTRİN

Reklam
Cumhuriyet Bayramı'nda Novada Söke Çok Renkli
Cuma, 25 Ekim 2013 10:51

Novada Outlet Söke Alışveriş Merkezi, Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile “Çocukların gözünden benim Atatürk’üm” konulu resim yarışması düzenliyor. 03 Kasım tarihine kadar başvuruların alınacağı yarışmaya Söke’deki ilk ve ortaokul öğrencileri katılabilecek. Ayrıca, 29 Ekim’de açılacak olan Atatürk ve Cumhuriyet konulu fotoğraf sergisi 10 Kasım tarihine kadar görülebilecek.

 İlk ve ortaokullar arasında gerçekleşecek yarışmaya katılan eserler 03-09 Kasım tarihleri arasında değerlendirilecek. Her iki kategorinin birincilerine 300 TL’lik, ikincilerine 200 TL’lik, üçüncülerine 100 TL’lik ve resim öğretmenlerine de 200’er TL’lik hediye çeki takdim edilecek.

 

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde Novada Outlet Söke’de gerçekleşecek ödül törenin ardından dereceye giren eserler alışveriş merkezinde sergilenecek. “Çocukların gözünden benim Atatürk’üm” sergisi 17 Kasım 2013 tarihine kadar görülebilecek.

 

Dönder Yuva Anaokulu’nun minik öğrencileri Cumhuriyet Bayramı’nı Novada Outlet Söke AVM’de gerçekleşecek renkli etkinliklerle kutlayacak

 

Söke’nin ilk anaokul ve yuvalarından Dönder Yuva Anaokulu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Novada Outlet Söke Alışveriş Merkezi’nde düzenleyeceği renkli etkinliklerle kutlayacak.

Dönder Yuva Anaokulu’nun minik öğrencileri alışveriş merkezinde hizmet veren Kanz, Çocukça ve LCW gibi markaların yeni sezon çocuk kıyafetlerini podyumda sergileyecekler.

 Renkli görüntülere sahne olacak defilenin ardından günün anlam ve önemine ilişkin şiirler okunacak ve çocuk atölye etkinliğinde boyama aktivitesi gerçekleşecek.

 

 

 

Yorum ekle